Grote Clubactie 2012 – Win mooie prijzen en steun De Bruinvis!

Ook dit jaar doet SZ&PC De Bruinvis mee aan de Grote Clubactie. De Grote Clubactie is een loterij voor Nederlandse verenigingen. Door loten te verkopen krijgen wij extra inkomsten die we als club hard nodig hebben: 80% van het aantal verkochte loten gaat direct naar onze clubkas! Met dat geld kunnen we nieuw materiaal aanschaffen, wedstrijden organiseren of een leuk uitje organiseren. En de lotenkopers maken kans op prachtige prijzen, zoals 100.000,- euro belasting vrij, reischeques ter waarde van 2.500,- euro of gratis entreekaarten. Tevens krijgt men per gekocht lot diverse leuke kortingsbonnen, zoals 25% korting voor een pretpark, korting op een Beick fiets, etc. Een lot kost 3,- euro, waarvan 2,40 euro direct naar onze clubkas gaat!
Wil jij SZ&PC De Bruinvis steunen en zelf kans maken op geweldige prijzen?
Mail ons dan je naam, adres, telefoonnummer en hoeveel loten je wilt kopen vóór maandag 8 oktober via info@debruinvis.nl. Wij bestellen de loten dan voor je en leveren ze persoonlijk bij je af, waarna je in contanten kunt betalen! Meer informatie, het totale prijzenpakket en de kortingsbonnen zijn beschikbaar via www.groteclubactie.nl.